Kaip paruošti kortelės maketą

Mūsų dizaineriai gali paruošti Jums maketą, tačiau jei nuspręsite maketą pasiruošti patys, Jums reiktų žinoti:

maketą pageidautina pateikti vienu iš šių formatų: CorelDrow ver.iki X5, Adobe Ilustrator, PDF, TIFF, Photoshop. Paveikslėlių rezoliucija turėtų būti 600dpi. Kortelės maketo išmatavimai būtų 86×54 mm, maketą pateikti su užlaidomis po 2 mm iš kraštų (maketas su užlaidomis būtų 90x58mm).
Maketuojant venkite svarbių elementų ir teksto arčiau kaip 3 mm iki kortelės kirtimo kraštų.
Jeigu personalizavimas atliekamas ant kortelių ruošinių, svarbu pažymėti kintamos informacijos išdėliojimo vietą, nurodant atstumus, šriftus, spalvą ir dydį.

Čia galite parsisiųsti mūsų šabloną, kuriame galite ir pateikti savo maketą. Plastikinės kortelės maketo šablonas

Plastikines korteles maketo sablonas

Jei šių patarimų nepakaktų, kreipkitės į mus ir mes Jums pagelbėsime.

———

SVARBU:
failai turi būti paruošti CMYK spalvų modeliuose. Patikrinkite ar nepalikote RGB ar kitų nereikaligų spalvų. Nepamirškite AI, Corel Draw ir Photoshop programose nusistatyti CMYK aplinkos.
Ruošiant failus negalima naudoti juodos ir pilkos spalvų, susidedančių tik iš juodų dažų (CMYK 0,0,0,100). Spausdinant tokia spalva iš juodos virs tamsiai pilka, su aiškiai matomomis horizontaliomis juostomis. Neturinti kitų spalvų pilka taip pat bus „juostuota”. Šiam efektui išvengti juoda spalva turi būti sudėtinė. Pvz.: juodai spalvai C50 / M30 /Y30 / K100. Sukurta pilka spalva, taip pat turi būti gauta iš sudėtinės juodos spalvos. Pvz.: Y10/ K70 arba C20 / K70. Procentuotę rinkitės pagal norimą atspalvio intencyvumą.
Spaudos metu spalvų perėjimai (gradacijos) gerai atkuriami, jeigu maketuojant išgaunami maždaug nuo 2-5 % iki 95-97 % ir yra sukurta ne iš vienos spalvos bei išgauti Adobe PhotoShop priemonėmis. Corel Draw programoje perėjimai (Fountain Fill) verčiami į Bitmap (pakanka 100-200 dpi) pažymėjus objektą dešiniu pelės klavišu „Convert to Bitmap“. Apply ICC Profile žymime tik tuo atveju, jeigu buvo nustatyta spalvų erdvė pradėjus ruošti maketą Tools/Color Management.
Maketuodami nepamirškite uždėti užlaidų iš visų pusių bent po 2mm. Maketą pateikti 1:1 masteliu.
Į sugeneruotus failus turi būti įtraukti visi panaudoti šriftai ir iliustracijos (embedded) arba sukreivinti.

Jei šių patarimų nepakaktų, kreipkitės į mus ir mes Jums pagelbėsime.