SPAUSDINAME PLASTIKINES KORTELES ĮVAIRIAIS SPAUDOS BŪDAIS

Pagal Jūsų pageidavimą pagaminsime plastikines korteles, parinksim geriausią gamybos ir personalizavimo būdą. Pagaminame ir parduodame per metus daugiau nei 1 000 000 kortelių, tad galite neabejoti, mes Jūsų nenuvilsime.

Kortelių gamyba skaitmeniniu būdu

Kortelių gamyba skaitmeniniu būdu

DARBO PAŽYMĖJIMAI, KLUBŲ, PRIVILEGIJŲ PLASTIKINĖS KORTELĖS...

2003 metais pirmieji Lietuvoje įdiegėme skaitmeninię kortelių gamybos liniją bei laikui bėgant ją nuolat tobulinome. Specialiais aukščiausios raiškos spausdintuvais spausdiname ant PVC plastiko, tada jį karštu būdu laminuojame ir galiausiai iškertame korteles. Šis gamybos būdas toks pats kaip ofsetinėje spaudoje, tik visiškai nėra kiekio apribojimo, nes spauda daroma skaitmeniniais spausdintuvais.Galime atspausdinti net ir viena kortelę, o spaudos kokybė siekai net 1200 dpi, kai tuo tarpu ofsetinėje spaudoje išgaunama tik 300 dpi raiška. Tai panašiai kaip žiūrėti į seną lempinį ir naujos kartos HD monitorių, skirtumas akivaizdus. Spalvos atspausdinamos ypač ryškios, kontrastingos, vaizdas be matomų taškelių. Šis gamybos būdas ypač tinka nedideliems plastikinių kortelių tiražams, todėl per kelias dienas pagaminsime keletos tūkstančių kortelių užsakymą ir Jūsų klientai galės džiaugtis gražiomis ir kokybiškomis kortelėmis. Naudojame Europos gamintojų medžiagas, kas užtikrina aukštą kortelių kokybę.

Kortelių gamyba ofsetiniu būdu

Kortelių gamyba ofsetiniu būdu

NUOLAIDŲ, LOJALUMO, MAGNETINĖS KORTELĖS...

Jau daugiau nei penki metai atstovaujame vieną didžiausių, ISO sertifikuotą Italijos plastikinių kortelių gamintoją. Turėdami tokį stiprų ir patyrusį partnerį galime Jums pasiūlyti pasigaminti didelius tiražus už ypač patrauklias kainas bei trumpus gamybos terminus. Užsakymus ofsetu pradedame gaminti nuo 5000 vnt. Mažesnius tiražus galime pagaminti skaitmeniniu būdu, tačiau Jums pageidaujant, galime juos atspausdinti ir ofsetiniu spaudos būdu.Standartinės kortelės išmatavimai yra 86x54 mm - 0,76 mm storio, tačiau Jums pageidaujant galime pagaminti ir šiek tiek storesnes korteles, pvz. 0,82 mm. Jos gali būti blizgios arba matinės. Taip pat galime pagaminti 0,6 mm storio kortelių be laminato. Jos pigios, greitai pagaminamos, gali būti numeruotos ar su brūkšniniu kodu. Deja šios kortelės negali būti su magnetine juostele. Gali atordyti, kad Italijoje pagamintos kortelės yra kokybiškos, tačiau brangios? Gamykla, gaminanti apie 100 milijonų kortelių per metus turi išvystytą gamybos įrangą ir gali didžiulius kiekius pagaminti ypač greitai ir pigiai. Tad mes drąsiai galime konkuruoti su vietiniais ir aplinkinių šalių gamintojais nes turime išskirtines kainas ir galime jas pasiūlyti Jums. Pažiūrėkite į mūsų klientų sąrašą ir pamatysite, kad mes nemeluojame.

Plastikinių kortelių personalizavimas

Plastikinių kortelių personalizavimas

IŠKILUSIS PERSONALIZAVIMAS, TERMOGRAFIJA, INKJET...

Jūsų kortelės gali būti numeruotos, su atspausdintu vardu pavarde ar kitais personaliniais duomenimis, turėti brūkšninį ar QR kodą, koduotą magnetinę juostelę. Taip pat spausdiname specialia apsaugine nutrinama juostele loterijoms bei kodų kortelėms, galime norimoje vietoje atspausdinti parašo juostelę ir pan. Turime visą reikalingą įrangą kortelių personalizavimui: t.y. iškiliąjai spaudai (kaip bankinių kortelių), termografinei vienspalvei ir spalvotai spaudai, brūkšninių bei QR kodų spausdinimui, bei magnetinių kortelių kodavimui. Didelius tiražus galime personalizuoti DoD inkjet būdu.Visi personalizavimo būdai yra daromi jau ant pagamintų kortelių ruošinių, todėl prieš gaminant korteles reiktų numatyti vietą ir būdą kaip bus personalizuojamos kortelės.

3D lentikuliarinių kortelių gamyba

3D lentikuliarinių kortelių gamyba

ERDVINĖS, JUDANČIOS, BESIKEIČIANČIO VAIZDO KORTELĖS...

Galime pasiūlyti pasigaminti 3D (tūrinio vaizdo) arba judančio vaizdo korteles. Tokio tipo kortelės labai mažai paplitę Lietuvos rinkoje, tad pasigaminę tokias korteles garantuotai sudominsite klientą taip parodydami jam išskirtinį dėmesį.  Kortelės spausdinamos ant specialios linzės, vadinamos lentikuliarine linze. Tokiu būdu, keičiant žiūrėjimo kampą (pavyzdžiui, lėtai pakreipiant nuotrauką) matomas vis kitas ar besikeičiantis vaizdas. Jei kampas keičiamas palengva ir tolygiai, matomas judantis vaizdas. Tai priklauso nuo spaudos technologijos (efekto). Norint išgauti įspūdingą efektą būtina pasirinkti tinkamą kortelės maketą. Mes mielai padėsime įgyvendinti Jūsų fantaziją.

Nestandartinių kortelių gamyba

Nestandartinių kortelių gamyba

MATINĖS, PERMATOMOS, NESTANDARTINIO KIRTIMO, ĮVAIRIŲ EFEKTŲ...

Plastikinė kliento kortelė yra nepamainoma rinkodaros priemonė, tačiau kaip išsiskirti kai kliento piniginėje daugybė kitų kortelių? Siūlome paieškoti nestandartinių sprendimų: galime pagaminti skaidrias korteles, matines korteles, faktūrinio laminavimo, korteles su daliniu UV lakavimu, nestandartinio kirtimo, išpjautas lazeriu, su folijavimu ir pan. Kūrybinga mintis ir geras maketas gali padaryti Jūsų kortelę įspūdingą ir išsiskiriančią ir kitų! Susisiekite su mumis ir mes parodysime, kad kortelės nebūtinai turi atrodyti vienodai.

Popierinės kortelės

Popierinės kortelės

PARKAVIMO, VIZITINĖS KORTELĖS, KALENDORIUKAI...

Galime Jums pagaminti popierines parkavimo automatų korteles, kurios būtų vientisoje juostoje ar atskiros. Priklausomai nuo Jūsų pageidavimų jos gali turėti magnetinę juostelę Lo-Co ar Hi-Co. Viršuje arba per vidurį. Su spauda ar be jos. Taip pat jei Jums reikia tiesiog popierinių vizitinių, reklaminių kortelių ar kalendoriukų mes galime juos atspausdinti skaitmeniniu arba ofsetiniu būdu. Tai gali būti standarinio plastikinių kortelių iškirtimo ar stačiakampiai. Sakykit savo reikalavimus o mes pasiūlysime Jums geriausią variantą.