Tel.: +370 683 51505 Pirm. - Penkt. 8:00 - 17:00 tavo@ekorteles.lt
Follow us:

Plastikinės kortelės

Plastikinių kortelių gamyba

Palangiškio kortelė

Nuolaidų pasiūlymai Palangiškio kortelės turėtojams. Nuolaidų sąrašas yra pildomas.

Patvirtintos nuolaidos, galiosiančios kitą mėnesį, skelbiamos paskutinę mėnesio savaitę vietinėje spaudoje, Palangos miesto savivaldybės ir Palangos turizmo informacijos centro interneto puslapyje (www.palanga.lt ir www.palangatic.lt) bei facebook puslapiuose – Palangos miesto savivaldybė ir Visit Palanga.

Informacija norintiems gauti Palangiškio kortelę

Nuo gegužės 25 d. Lietuvoje bus pradėtas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas. Reglamento svarbiausi pakeitimai susiję su trimis asmens duomenų apsaugos reformos tikslais: duomenų subjektų teisių stiprinimas; duomenų tvarkytojų ir duomenų subtvarkytojų atsakomybės nustatymas; reguliavimo skaidrumas ir patikimumas.

Dėl šios priežasties, nuo gegužės 25 d. pildantieji prašymus gauti Palangiškio kortelę privalės pateikti galiojančią gyvenamosios vietos deklaracijos pažymą ar jos kopiją. Pažymos prie prašymo pridėti nereikės, būtina tik pateikti prašymą priimančiam atsakingam asmeniui. Jei gyvenamoji deklaruota vieta nesikeitė, naujos pažymos išsiimti nereikia, galioja paskutinė, kokią turi gyventojas. Reikalingą pažymą galima išsiimti Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje (Kęstučio g. 19, darbo dienomis 8.00-15.00 val.). naujai taikomo Bendrojo duomenų apsaugos reglamento prašymai el. p. (rinkodara@palanga.lt) NEBEBUS PRIIMAMI. Taip pat atkreipiame palangiškių dėmesį dėl prašymų pildymo tvarkos. Prašyme yra eilutė ,,Sutinku, kad kontaktinė informacija būtų naudojama gaunant Palangos miesto savivaldybės administracijos naujienas ir tiesioginės rinkodaros tikslais“, tad jei norintis gauti pranešimą sutinka, būtina sutikimą pažymėti prie šios eilutės esančiame langelyje. Nepažymėję sutikimo palangiškiai, kuomet kortelės bus pagamintos ir paruoštos naudojimui, negaus jokio pranešimo, kad gali atvykti pasiimti kortelės. Taip pat prašyme būtinas pildančiojo parašas. Jo nebuvimo atveju prašymas bus negaliojantis ir kortelė nebus gaminama.

Visa su Palangiškio kortele susijusi informacija teikiama tel. 8 460 48125 arba el. paštu: rinkodara@palanga.lt

Palangos miesto savivaldybės tarybos 2017 m. lapkričio 2 d. sprendimas Nr. T2-228 „Dėl Palangiškio kortelės išdavimo ir naudoji tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Kita
7

Naujausios kortelės

All
Barai, kavinės, klubai, restoranai
Degalinės
Kita
Knygynas
Medicinos centrai
Parduotuvės
Paslaugos
Plovyklos
Pramogos
Prekybos tinklai
Servisai
Sporto klubai
Vaistinės
Veterinarijos klinikos
Viešbučiai