Tel.: +370 683 51505 Pirm. - Penkt. 8:00 - 17:00 tavo@ekorteles.lt
Follow us:

Plastikinės kortelės

VULCAN.LT lojalaus kliento nuolaidų kortelė

VULCAN.LT lojalaus kliento nuolaidų kortelė

„Nemėgstame girtis žodžiais, mėgstame girtis darbais. Siekiame aptarnauti klientus taip, jog kiekvieną kartą būtų viršyti jų lūkesčiai. Taikome aukščiausius klientų aptarnavimo standartus, nes tikime, jog tik dirbdami aukščiausiame lygmenyje galime ir toliau draugauti su savo klientais, kurie pasitiki mumis ir apsiperka mūsų įmonės parduotuvėse. Esame jaunatviška, iniciatyvi ir inovatyvi komanda, kuri lanksčiai reaguoja į įvairius pokyčius rinkoje. Puikiai suvokiame, jog spartėjant gyvenimo tempui, laikas ir pinigai mums tampa vis svarbesni. Tad norime ir kasdien darome, jog pirkdami pas mus sutaupytumėte savo laiką, kurį galite skirti mylimai šeimai, bei pinigus, už kuriuos galėsite suvalgyti skaniausią vakarienę.“
Perkate pas mus dažnai ir norisi pastovios nuolaidos? Nuo šio mūsų lojalūs klientai piniginę galės pasipildyti “Vulcan.lt” lojalaus kliento nuolaidų kortele. Su šia kortele Jums bet kuriuo metu bus suteikta 7% nuolaida, perkant bet kurią prekę iš mūsų parduotuvių.
Kaip gauti kortelę? Atneškite į mūsų parduotuves pirktų prekių kvitų už 1000Lt ir iškeiskite juos į šią nuostabią kortelę. Tikimės, tai bus gera dovana mūsų geriausiems klientams.

Daugiau informacijos rasite čia.

Parduotuvės

Naujausios kortelės

All
Barai, kavinės, klubai, restoranai
Degalinės
Kita
Knygynas
Medicinos centrai
Parduotuvės
Paslaugos
Plovyklos
Pramogos
Prekybos tinklai
Servisai
Sporto klubai
Vaistinės
Veterinarijos klinikos
Viešbučiai