Tel.: +370 683 51505 Pirm. - Penkt. 8:00 - 17:00 tavo@ekorteles.lt
Follow us:

Plastikinės kortelės

Plastikinių kortelių gamyba

Autoaibė

Kiekvienas pirkėjas gali tapti lojalumo programos dalyviu ir prekes įsigyti 3-26% pigiau.

Siūloma nuolaidų sistema yra kaupiamoji. Didėjant bendrai nupirktų prekių sumai, didėja ir taikomos nuolaidos procentas.

Tapti lojalumo programos dalyviu galite bet kurioje mūsų parduotuvėje. Nuolaida bus suteikta jau pirmojo apsipirkimo metu.

Perkant internetu, užtenka užsiregistruoti.

O gal jau esate nuolatinis mūsų klientas ir norėtumėte pirkti internetu?
Kreipkitės į bet kurį mūsų darbuotoją parduotuvėje.
Tą pačią ar sekančią darbo dieną Jums bus sukurta susieta su Jūsų pirkimo istorija elektroninės parduotuvės paskyra. Prisijungimo duomenis atsiųsime Jūsų nurodytu el. paštu. Jei nesinaudojate el. paštu, prisijungimo duomenis pranešime telefonu arba informuosime sekančio Jūsų apsilankymo metu.
Turėdami susietą elektroninės parduotuvės paskyrą, galėsite pirkti internetu tomis pačiomis sąlygomis kaip ir parduotuvėje.

Nuolaidos dydis priklauso nuo:

– Konkrečios prekės
– Bendros Jūsų nupirktų prekių sumos

Elektroninėje parduotuvėje nurodomos kainos kai kuriais atvejais gali nesutapti su prekės kaina perkant fizinėje parduotuvėje. Tačiau, užsisakius prekę per autoaibe.lt ir atėjus jos atsiimti fizinėje parduotuvėje, kaina nebus didesnė nei matėte el. parduotuvėje.

Didžiausiai nuolaidai reikalingą 11580 € sumą sukaupti nėra sudėtinga – suma gali kauptis nors ir keletą metų, nes Jūsų tiek lojalaus kliento ID numeris, tiek nuolaidų kortelės galiojimo laikas – neribotas.
Nuolaidų kortelė – vardinė, tačiau ja gali naudotis ir kiti asmenys, kuriems kortelės savininkas patiki savo nuolaidų kortelę.

Šia nuolaidų kortele galėsite naudotis visose Autoaibės parduotuvėse ir servisuose.

Kiekvienam pirkėjui siūlome unikalias nuolaidas. Jei esate lojalumo programos dalyvis, 3% nuolaida Jums bus suteikta visuomet ir bet kuriai prekei, išskyrus akcines ir kai kurias kitas prekes. Prekių grupėje, iš kurios renkatės prekę, visuomet bus bent keletas prekių su aukščiausia galima nuolaida. Pateikite nuolaidų kortelę pardavėjui ir jis patars kaip išsirinkti tiek optimalų pirkinį, tiek sutaupyti daugiausiai.

PaslaugosServisai
1

Naujausios kortelės

All
Barai, kavinės, klubai, restoranai
Degalinės
Kita
Knygynas
Medicinos centrai
Parduotuvės
Paslaugos
Plovyklos
Pramogos
Prekybos tinklai
Servisai
Sporto klubai
Vaistinės
Veterinarijos klinikos
Viešbučiai